



Ціну уточнюйте
Відправка з 08 червня 2026Концерн Hager ― виробник якісних електротоварів представляє нову лінійку щитового обладнання. Всі представлені щити поділяються за типами виконання внутрішні, зовнішні, підлогові, секційні.
Сучасний дизайн, величезний вибір виконань, зручність монтажу, широкий набір аксесуарів увібрала в себе серія Hager GOLF.
Розподільчий Щит з прозорою дверцятами, 22 модуля (1х22), GOLF Hager
— Розподільчий, електричний щиток VS122TD — 1 ряд по 22 модуля.
Технічна інформація:
виконання: накладний, для зовнішнього монтажу
ступінь захисту: IP 40
колір дверцят: прозора (димчаста)
кількість модулів: модуля 22
| Серія: | Golf |
| призначення: | для автоматики |
| Тип монтажу: | внутрішній (в нішу) |
| розрахункова кількість модулів: | 22 модуля |
| матеріал корпусу: | пластик |
| колір корпусу: | білий |
| двері: | прозора |
| місце під електролічильник: | немає |
| комплектація клемами PE+N: | в комплекті |
| ступінь захисту ― ІР: | IP40 |
| Сертифікати: | Сертифікація CE — європейське відповідність. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 252 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Тип обладнання | Щит |