



Ціну уточнюйте
Відправка з 08 червня 2026Концерн Hager ― виробник якісних електротоварів представляє нову лінійку щитового обладнання. Всі представлені щити поділяються за типами виконання внутрішні, зовнішні, підлогові, секційні.
Сучасний дизайн, величезний вибір виконань, зручність монтажу, широкий набір аксесуарів увібрала в себе серія Hager GOLF.
Розподільчий Щит з білими дверцятами, 22 модуля (1х22), GOLF Hager
Распределительный, электрический щиток VS122PD — 1 ряд по 22 модуля.
Техническая информация:
исполнение: накладной, для наружного монтажа
степень защиты: IP-40
цвет дверцы: белая
количество модулей: 22 модуля
| Серия: | Golf |
| назначение: | для автоматики |
| Тип монтажа: | внутренний (в нишу) |
| расчетное количество модулей: | 22 модуля |
| материал корпуса: | пластик |
| цвет корпуса: | белый |
| дверь: | не прозрачная |
| место под электросчетчик: | нет |
| комплектация клеммами PE+N: | в комплекте |
| cтепень защиты ― IP: | IP40 |
| Сертифікати: | Сертифікація CE — європейське відповідність. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 252 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Тип обладнання | Щит |