



1 715,48 ₴
Відправка з 08 червня 2026Концерн Hager ― виробник якісних електротоварів представляє нову лінійку щитового обладнання. Всі представлені щити поділяються за типами виконання внутрішні, зовнішні, підлогові, секційні.
Сучасний дизайн, величезний вибір виконань, зручність монтажу, широкий набір аксесуарів увібрала в себе серія Hager GOLF.
Розподільчий Щит з білими дверцятами, 36 модуля (3х12), GOLF Hager
Опис щитка:
Розподільний щиток Хагер Гольф зовнішньої установки з звичайною або прозорою дверцятами, для пристроїв глибиною до 70 мм.
Щиток з пластмаси. Установка дверцята праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки; замок і ключі не входять в комплектацію. Дверцята на 180°.
У комплекті поставки входять:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Нова патентована система (VZ787N)
- Захисна плівка дверцят
- Картонна упаковка
- Шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм).
- Шасі регулюється по горизонталі до 2°.
- Закрытые участки анкерной фиксации в полых стенах; анкер для полых стен ― заказывается отдельно (VZ696N).
Техническая информация:
- исполнение: накладной, для наружного монтажа
- степень защиты: IP-40
- габариты:500 x 282 x 99 мм
- тип дверцы: непрозрачная
- цвет дверцы: белая
- количество модулей: 36мод
Кабельные вводы:
- верхний/нижний
Односторонний кабельный ввод, оптимизированный для использования кабельного канала, выбиваемого типа. На другой стороне ― отверстия диаметром 20 мм, 25 мм, 32 мм и 40 мм, настенная коробка может быть развернута на 180°.
| Серия: | Golf |
| назначение: | для автоматики |
| Тип монтажа: | зовнішній (накладної) |
| розрахункова кількість модулів: | 36 модулів |
| матеріал корпусу: | пластик |
| колір корпусу: | білий |
| двері: | не прозора |
| місце під електролічильник: | немає |
| комплектація клемами PE+N: | в комплекті |
| ступінь захисту ― ІР: | IP40 |
| Сертифікати: | Сертифікація CE — європейське відповідність. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 500 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Тип обладнання | Щит |