



1 418,04 ₴
Відправка з 08 червня 2026Концерн Hager ― виробник якісних електротоварів представляє нову лінійку щитового обладнання. Всі представлені щити поділяються за типами виконання внутрішні, зовнішні, підлогові, секційні.
Сучасний дизайн, величезний вибір виконань, зручність монтажу, широкий набір аксесуарів увібрала в себе серія Hager GOLF.
Розподільчий Щит з білими дверцятами, 24 модуля(2х12), GOLF Hager
Распределительный щиток Хагер Гольф внешней установки с обычной или прозрачной дверцей, для устройств глубиной до 70 мм.
Щиток из пластмассы. Установка дверцы справа или слева, без демонтажа крышки; замок и ключи не входят в комплектацию. Дверца на 180°.
В комплекте поставки входят:
- Латунный винт
- Модульные заглушки
- Новая патентованная система (VZ787N)
- Защитная плёнка дверцы
- Картонная упаковка
- Шасси DIN-реек с компенсацией штукатурки (глубиной до 4 мм).
- Шасси регулируется по горизонтали до 2°.
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін ― замовляється окремо (VZ696N).
Технічна інформація:
- виконання: накладний, для зовнішнього монтажу
- ступінь захисту: IP 40
- габарити: 377 x 282 x 99 мм
- тип дверцят: непрозора
- кількість модулів: 24 модуля
Кабельні вводи:
- верхній/нижній
Односторонній кабельний ввід, оптимізований для використання кабельного каналу, выбиваемого типу. На іншій стороні ― отвори діаметром 20 мм, 25 мм, 32 мм і 40 мм, настінна коробка може бути розгорнута на 180°.
| Серія: | Golf |
| призначення: | для автоматики |
| Тип монтажу: | зовнішній (накладної) |
| розрахункова кількість модулів: | 24 модуля |
| матеріал корпусу: | пластик |
| колір корпусу: | білий |
| двері: | не прозора |
| місце під електролічильник: | немає |
| комплектація клемами PE+N: | в комплекті |
| ступінь захисту ― ІР: | IP40 |
| Сертифікати: | Сертифікація CE — європейське відповідність. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 282 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Тип обладнання | Щит |