



963,56 ₴
Відправка з 08 червня 2026Концерн Hager ― виробник якісних електротоварів представляє нову лінійку щитового обладнання. Всі представлені щити поділяються за типами виконання внутрішні, зовнішні, підлогові, секційні.
Сучасний дизайн, величезний вибір виконань, зручність монтажу, широкий набір аксесуарів увібрала в себе серія Hager GOLF.
Розподільчий Щит з білими дверцятами, 4 модуля (1х4), GOLF Hager
Опис щитка:
Розподільний щиток Хагер Гольф зовнішньої установки з звичайною або прозорою дверцятами, для пристроїв глибиною до 70 мм.
Щиток з пластмаси. Установка дверцята праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки; замок і ключі не входять в комплектацію. Дверцята на 180°.
У комплекті поставки входять:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Нова патентована система (VZ787N)
- Захисна плівка дверцят
- Картонна упаковка
- Шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм).
- Шасі регулюється по горизонталі до 2°.
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін ― замовляється окремо (VZ696N).
Технічна інформація:
- виконання: накладний, для зовнішнього монтажу
- ступінь захисту: IP 40
- габарити: 184 x 138 x 99 мм
- Матеріал корпусу : пластик
тип дверцят: непрозора
- колір дверцят: білий
- кількість модулів: 4 модуля
Кабельні вводи:
- верхній/нижній
Односторонній кабельний ввід, оптимізований для використання кабельного каналу, выбиваемого типу. На іншій стороні ― отвори діаметром 20 мм, 25 мм, 32 мм і 40 мм, настінна коробка може бути розгорнута на 180°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 184 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Тип обладнання | Щит |