1 132,04 ₴
905,63 ₴
Аудиорозетка алюміній Schneider Electric - Unica (mgu3.486.30)
Unica — рамкова серія електроустановочних виробів з широким вибором кольорів і матеріалів обробки. Асортимент включає більше 150 функцій від звичайних пристроїв керування освітленням до найсучасніших електронних пристроїв


| Серія: | Unica |
| Артикул: | MGU3.486.30 |
| Колір: | Алюміній |
| Ступінь пиловологозахисту: | IP20 |
| Способи монтажу: | Внутрішня, в монтажну коробку на гвинтах або на розпірних лапках |
| Корпус: | Термопласти (антистатичний, термостійкий, ультрафиолетово і хімічно стійкий пластик) |
| Контакти: | Латунь, срібло клепаное |
| Підключення: | самозажимні контакти |
Модифікації
Unica Basic: простая эстетика, предназначена для функционального применения в коробках CEE60 с механизмами белого или цвета слоновой кости.
Unica Colors: Следующая ступень в ассортименте, с включением небольших внутренних рамок 20 различных цветовых исполнений, для вставки в рамки белого или цвета слоновой кости, механизмы так же белого цвета или цвета слоновой кости, для коробок CEE60.
Unica Quadro: Современный и спокойный дизайн, простые линии, рамки в 14 цветовых исполнениях, отделка механизмов белого цвета или цвета слоновой кости, в исполнении для коробок CEE60.
Unica Plus: Більш вишуканий асортимент для сегментів високого класу. В асортименті 18 колірних виконанні рамок для коробок CEE60, італійських і американських коробок, а також у виконаннях на 2, 3 і 4 модуля.
Unica Top: Вищий рівень модульного асортименту Unica. Unica Top включає широкий діапазон механізмів в кольорах алюмінію і графіту, рамки з різних порід дерева (4 кольори), а також з різних металів (10 кольорів). Є в виконаннях для коробок CEE60, італійських і американських коробок, а також у виконаннях на 2, 3 і 4 модуля.
Unica Class: Рамки вищого цінового сегмента з серії Unica Top. Виготовлені з натуральних матеріалів - камінь, скло, шкіра
Переваги
Unica — це не тільки модульні пристрої, це — дійсно всеосяжний міжнародний універсальний асортимент електромонтажних виробів. Адаптовані до потреб ринку будь-якої країни, незалежно від вимог місцевих стандартів та традиційних способів монтажу (різні типи коробок для прихованої проводки, гвинтових або безгвинтових затисків, універсальних розеток і так далі).
Пропонуючи повний асортимент, що включає більше 100 електротехнічних і електронних функцій керування освітлювальними та силовими електроустановками, розетки, пристрої обробки мови, даних і зображення(VDI), сигналізації, захисту, підвищення комфортності та енергозбереження, Unica відкриває широке поле для технічних рішень, від традиційних до найсучасніших.
Пропонуючи зовнішню обробку механізму в колірних гамах від білого до слонової кістки або кольорах алюміній і графіт , виконаними в 6 різних стильових напрямках, Unica задовольняє будь-які естетичні потреби, від чисто функціональних до декоративних, дозволяючи варіювати до останньої сходинки установки, з одночасним скороченням складського запасу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Кількість розеток | 1 |
| Тип кейстоуна | тип AMP, MOLEX, KELINE |