238,16 ₴
Відправка з 08 червня 2026
Розподільчий щит Hager Cosmos VD104NE зовнішньої установки без дверей, для пристроїв глибиною до 70 мм
Технічні дані VD104NE:
― Кількість рядів (модулів): 1 ряд x 4 модуля
― Матеріал : пластмаса
― Колір : Білий (RAL9010)
― Габарити (ВхШхГ): 163,6 x 81,5 x 71 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 164 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |