

3 417 ₴
Електрична рушникосушка SOLRAY XN-BK-506N White — сучасне рішення для ванної кімнати, яке допомагає швидко висушити рушники, зменшити вологість та створити комфортний мікроклімат.
Модель виконана у сучасному стилі та підходить для квартир, приватних будинків, готелів і комерційних приміщень. Рушникосушка працює автономно та не залежить від опалювального сезону.
• Швидкий нагрів
• Економне енергоспоживання
• Підключення до мережі 220В
• Сучасний дизайн
• Простий монтаж та підключення
• Підходить для щоденного використання
• Захист від вологи та корозії
Електрична рушникосушка допомагає підтримувати сухість у ванній кімнаті, зменшує ймовірність появи сирості та робить рушники теплими і комфортними після душу.
Модель має переносний пристрій захисного відключення (УЗО), вбудований у вилку, модель LBC-10-II. Його головне завдання — захистити людину від ураження електричним струмом. Якщо всередині приладу відбудеться витік струму на корпус, ця вилка миттєво розірве ланцюг.
Основні характеристики:
Робоча напруга — 230 В
Поріг спрацьовування — 10 мА.
• Тип: електрична рушникосушка
• Форма: драбинка
• Колір: білий
• Потужність: 80 Вт
• Підключення: 220В
• Монтаж: настінний
• Призначення: для ванної кімнати
Рушникосушка SOLRAY XN-BK-506N White чудово підійде для ванної кімнати у квартирі, будинку або на дачі.
• Не залежить від опалювального сезону
• Швидко висушують рушники
• Допомагають зменшити вогкість у ванній кімнаті
• Економічно споживають електроенергію
• Сучасний мінімалістичний дизайн
• Просте підключення без складного монтажу
• Підходять для квартири, будинки та готелі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solray |
| Країна виробник | Китай |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Алюміній |
| Форма рушникосушки | Нестандартна |
| Потужність | 80 Вт |
| Робоча температура | 70 град. |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Лівий |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |