
214 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Заземлення | - |
| Тип | Без заземлення |
| Напруга | 250 V |
| Сила струму | 10А |
| Частота | 50/60 Гц |
| Товщина кабелю | 1 мм |
| Штрих-код | 4820246483773 |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Артикул | TF-ES410-3W |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість місць | 4 місця |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Серія | STANDARD |