
174 ₴
Подовжувач мережевий без заземлення 2 гнізда 3м (2x1мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ES210-3W) має 2 місця. Виріб виготовлений з поліпропілену, латуні та міді, що робить його стійким до корозії, механічних пошкоджень та деформації. Подовжувач підтримує силу струму до 10А і напругу 250В. Товщина кабелю – 1мм. Клас захисту IP20 дозволяє використовувати виріб лише в сухих приміщеннях. Гарантійний термін – 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Заземлення | - |
| Тип | Без заземлення |
| Напруга | 250 V |
| Сила струму | 10А |
| Частота | 50/60 Гц |
| Товщина кабелю | 1 мм |
| Штрих-код | 4820246483711 |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Артикул | TF-ES210-3W |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість місць | 2 місця |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Серія | STANDARD |