



3 339,44 ₴
Відправка з 08 червня 2026
Дворядний щит мультимедійний Golf Hager VS218PZF.
Сімейство щитів для слаботочних систем Hager Golf – це новий підхід до організації домашньої мережі. Цифрове та смарт-телебачення, Wi-Fi, ігрові приставки, обладнання безпеки тепер зустрічається практично у кожному сучасному житлі. Сьогодні створення домашньої мережі стало більшою необхідністю, ніж розкішшю. Тому, всі улюблені електричні щити Hager Golf набувають нового функціоналу в старій формі. Вони мають перфоровані дверцята для природної вентиляції та відведення зайвого тепла від мультимедіа пристроїв та блоків живлення, а також перфоровану монтажну пластину та максимум місця всередині, щоб вмістити все обладнання.
Технічні дані слаботочного щита Hager VS218PZF:
Умовна кількість рядів: 2
Спосіб монтажу: навісний
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал дверцят: пластик
Колір дверцят: білий RAL 9010
Габаритні розміри щита: 390х377х99 мм
Серія: Golf
Комплект постачання Hager VS218PZF:
Дворядний Щит мультимедійний Golf Hager VS218PZF - 1 шт.
Пластикові білі дверцята з отворами для вентиляції
Перфорована монтажна панель
Паспорт виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 377 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип обладнання | Щит |