

Ціну уточнюйте
Hager - це всесвітньо відомий розробник і виробник низьковольтного електрообладнання, що застосовується у проектах електропостачання квартир, котеджів, таунхаусів і висотних житлових будинків, адміністративних і офісних будівель, торгових центрів, готелів і інших об'єктів. Висока якість продукції забезпечило багаторічне лідерство HAGER на ринках Німеччини і Франції, а також ключові позиції в інших країнах Європи.
Переваги:
• Висока безпека – однозначна і легко читається маркування на важелі включення.
• Широкий вибір варіантів – вимикачів, натискних вимикачів, кнопок і індикаторів.
• Велике колірне різноманіття світлових індикаторів прозорі, зелені, жовті, червоні і сині.
• Висока комутаційна здатність вимикача – від 16 до 100 А, виконання від 1-полюсного до 4-полюсного.
• Легкий і швидкий монтаж – під'єднання провідників за допомогою гвинтових втулкових клем (розміру PZ2).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Механічна зносостійкість | 200000 циклів |
| Номінальний струм | 32 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Кількість модулів | 2 1 модуль = 18 мм |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 |
| Робоча температура | Від -20 до + 50 ° C |
| З'єднання крос-секта. гнучкий кабель | 1,5 / 10мм 2 |
| З'єднання крос-секта. жорсткий кабель | 1,5 / 16мм 2 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |