
2 860 ₴
Застосування:
Реле вибору фаз та контролю напруги призначено для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220/230В 50Гц від однієї із фаз трифазної мережі з метою забезпечення безперебійного живлення однофазного електричного обладнання від найбільш якісної фази та захисту його від підвищеної чи зниженої напруги. Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу у трифазній електромережі та відображає діючі значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітними реле.
Живлення приладів походить від контрольованих фаз. Допустимі межі перемикання/відключення за напругою, пріоритетна фаза, час затримки включення, час затримки перемикання на резервну фазу та час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Усі встановлені значення зберігаються в незалежній пам'яті.
Прилад має термозахист, що унеможливлює перегрівання та вихід з ладу приладу.
| Робоча напруга | AC 220В |
| Діапазон контрольованої напруги | AC 100В-300В |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Гістерезіс | Підвищення напруги: 5В |
| Зниження напруги: 5В | |
| Похибка вимірювання напруги | ≤1% (в межах всього діапазону) |
| Напруга ізоляції | 450В |
| Вихідний контакт | 1NO |
| Комутаційна зносостійкість | 100 000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 100 000 циклів |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ступінь забрудненості | 3 |
| Висота над рівнем моря | ≤2000m |
| Робоча температура | -5°C ... +40°C |
| Вологість | ≤50% при 40℃ (без конденсату) |
| Температура зберігання | -25°C ... +55°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOSUNlux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 100-300 В |
| Верхня межа напруги | 230-280В |
| Нижня межа напруги | 140-210В |
| Час вимкнути. при перевищенні | 40 мс |
| Час вимкнути. при зниженні | 40 мс |
| Максимальна потужність навантаження | 1,5 кВт |
| Час затримки на включення | 3-600 з |
| Максимальний струм навантаження | 63 А |
| Гарантія | 12 |