



152 ₴
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Заземлення | - |
| Напруга | 250 V |
| Тип монтажу | Накладний |
| Сила струму | 16А |
| Розміри | 64 мм х 74 мм х 50,3 мм |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
| Особливості | З кришкою |
| Матеріали | Поліпропілен, поліамід, полікарбонат, залізо, латунь, срібло |
| Артикул | VF-BNW21-G |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 10 шт. |
| Серія | BINERA |