
438 ₴
Накладка для антенної розетки F100 Gira (0869112)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gira |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Голосове управління | Немає |
| Дистанційне управління | Немає |
| Номінальний струм | 10А |
| Підсвічування | Немає |
| Тип вимикача | Клавішний |