
170 ₴
Клавиша перемикач Gira F100 (0296112)
Клавіша колекції F100 для одинарних механізмів вимикачів і перемикачів з Gira.
Матеріал: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gira |
| Країна виробник | Німеччина |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Номінальний струм | 10А |