


3 700 ₴
Кран з електроприводом складається з крана латунь CW617N і електроприводу 12В постійного струму. В електроприводі присутня кнопка ручного відкриття/закриття крана. Управління роботою електроприводу здійснюється з використанням трьох проводів: коричневий, чорний і блакитний. Ручний перемикач використовувати тільки при знеструмленому електроприводі. В іншому випадку ви можете пошкодити механізм електроприводу.
Принцип дії крану з електроприводом на 12В (колір електроприводу синій з чорним) наступний. На коричневий провід постійно подається «фаза» напруги живлення 12В, на блакитний провід постійно подається «нуль». При подачі через підходящий пристрій на чорний провід «фази» напруги живлення 12В кран переводиться в положення «закрито», при відсутності на чорному проводі «фази» напруги живлення 12В, кран переводиться в положення «відкрито».
Керувати роботою електроприводів можна за допомогою контролерів, модулів, цифрових термостатів, та інших приладів, які відповідатимуть по технічним характеристикам і принципу дії.
Призначення:
Встановлення:
Крани з електроприводом встановлюють на систему опалення або на вводі труб водопостачання після ручних вентилів (кульових кранів) та після фільтрів грубого очищення води. Якість води має відповідати: в системі опалення ДБН В.2.5-39:2008, в системі водопостачання ДСанПІН 2.2.4-171-10. Вибір параметрів кранів з електроприводом і місця їх установки необхідно узгодити з кваліфікованим фахівцем. Монтаж здійснювати, відповідно до правил, викладених в даному паспорті та згідно з вимогами ДБН В.2.5-64.2012. Підключення електроприводу до електричної мережі та експлуатація повинні здійснюватися відповідно до «Правил улаштування електроустановок»:
Запобіжні заходи:
- Не використовувати у вибухонебезпечних зонах
- При подачі напруги живлення необхідно переконатися в її відповідності напрузі, на яку розрахований даний кран з електроприводом.
Технічні характеристики
| Потужність | 5В |
|---|---|
| Робоча температура | -10 - 120°C |
| Діаметр крана | ¾" (20мм) |
| Довжина з'єднуючого дроту | 1 м |
| Мінімальний ресурс виробу | 100 000+ циклів |
| Матеріал крана | Латунь CW617N |
| Напруга живлення | 12В |
| Обертаючий момент | 8 Нм |
| Рівень безпеки | IP64 |
| Робочий тиск | 40 Бар |
| Тип крана | повнопрохідний |
| Час закриття/відкриття | 25 с |
| Гарантiя | 4 роки |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastino |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 48 |
| Напруга | 12в |
| Бренд | Mastino |