Реле напруги РН-63tс захищає від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі (нуля).
Переваги
захист від перегріву та поганого контакту проводу та клеми;
додатковий фактор пожежобезпеки;
журнал аварій;
компактний розмір (всього 2 модулі);
самозгасаючий пластик;
запас потужності вбудованого реле.
Сфера застосування
побутова: захист як усього дому, так і окремих пристроїв, як-от холодильник, кондиціонер, нагрівач, комп'ютер і т.д.
промислова: у складі щита управління та комутації; як складова частина агрегату, як-от промисловий холодильник, станок і т.д.
– захист від перегріву – забезпечується вбудованим термодатчиком, відключить реле у випадку перегріву внутрішніх компонентів пристрою;
– захист клем;
– забезпечується термодатчиками на кожній клемі, відключить реле у випадку поганого контакту проводу з клемою або при використанні проводу замалого перерізу;
– журнал аварій допоможе виявити слабкі місця електромережі;
– легке та просте налаштування;
– встановлення всього 3 параметрів забезпечить захист ваших пристроїв від основних аварій в електромережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НоваТек |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Масса | 210 г |
| Степень защиты IP | 10 |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение верхий предел | 220-280 В |
| Напряжение нижний предел | 90-450 В |
| Напряжение питания | Не менее 100 В, не более 400 В |
| Время отключения при привышении | Не более 0,05 с |
| Время отключения при понижении | Не более 1,2 с |
| Номинальный ток нагрузки | 25 А (max ток 30 А в течении 10 минут) |
| Номинальная мощность нагрузки | 5500 ВА |
| Габаритные размеры | 70х85х53 мм |
| Количество ком-ций без нагр., не менее | 100 000 циклов |
| Степень защиты по ГОСТ 14254 | IP 10 |
| Гарантия | 60 |
| Подключение | Не более 16 мм2 |