Керамічна сушарка Heats 200 Anthracite
Призначений для обігріву санвузлів та ванних кімнат. Має великий ступінь вологозахисту IP44 та 6 років обмінної гарантії.Обігрівач оснащений захистом від перегріву
Рушникотримач - 1шт. в комплекті до обігрівача. Кількість тримачів можна збільшувати по бажанню.
Варіанти розміщення тримачів - горизонтально та вертикально відносно обігрівача.
Вартість тримача 400 грн.
По замовчуванню обігрівач встановлюється на стіні.
Додатково модель укомплектовуеться шнуром, ніжками та розетковим терморегулятором.
Обігрівач також оснащений захистом від перегріву, що забезпечує безпечну та довготривалу роботу.
Комплектація
Обігрівач зі шнуром - 1шт.
Комплект кріплень на стіну - 1 шт.
Технічний паспорт - 1шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хітс Україна |
| Страна производитель | Украина |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Материал корпуса | Керамика, Металл покрытый порошковой краской |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 4 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 20 мин |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Крепление на стену | Да |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Мощность обогрева | 200 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 200~240 |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Оро/Белый мрамор |